מעקות נירוסטה

מעקות נירוסטה

מעקות נירוסטה

 

התקנה של מעקה נראית לנו מובנת מאליה, כאשר מדובר באחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר שיש. מטרת העל שלו היא למנוע נפילה מהמבנה החוצה לו, או לחילופין בין מפלסים הנמצאים בגבהים שונים. מכאן, שניתן למצוא את המעקה בכל מרפסת או חדר מדרגות, כאשר המעקות עצמם צריכים לעמוד בתקנים שונים כדי שיוכלו לבצע את עבודתם נאמנה.

כאשר נכנסים לעובי הקורה, אפשר להבחין בכך שיש מגוון רחב של מעקות כיום, המגיעים בשלל סגנונות וצורות. חומר הגלם של המעקה מהווה לדעת רבים מרכיב חשוב ביותר, כאשר הבחירה המוצלחת ביותר היא במעקות נירוסטה. מהם היתרונות של מעקות מהסוג הזה?

עמידות

כיאה לתפקיד הפונקציונלי החשוב של מעקות, לא מפתיע מדוע עמידות לאורך זמן היא דרישת חובה. חשבו, מנגד, על תרחיש בו המעקה מאבד מהחוזק שלו עקב "שחיקה" או תנאי מזג אוויר שונים, ועל הסכנות שמצב זה מגלם בתוכו. מעקות נירוסטה, מהבחינה הזו, מציעים את הפתרון המלא ביותר, ולו מכיוון שמדובר באחד מחומרי הגלם העמידים ביותר שיש. העובדה שהנירוסטה אינה מחלידה במגע עם מים הופכת את המעקה לאידיאלי בכל תנאי הסביבה, וגם במצבים של הפרשי טמפרטורה קיצוניים, והרי מזג האוויר בישראל בשנים האחרונות נחשב להפכפך בכל קנה מידה.

עיצוב

בשנים האחרונות, הלכה והשתרשה הידיעה לפיה מעקות מהווים פריט עיצובי מהשורה הראשונה, שיכול להיות מרשים מאד ואף לשפר את מראה האזור בו הוא מוצב בצורה ניכרת. גם מהבחינה הזו יש חדשות טובות, והן שמעקה נירוסטה מגלם בתוכו את כל הדרוש בדרך לעיצוב המופתי וזאת בעיקר מכיוון שניתן לעצב אותו בשלל דרכים. חברות הפועלות בתחום יכולות לעבד את הנירוסטה בצורות שונות, כאשר המשמעות הישירה של כך היא שניתן בהחלט ליצור מעקות אשר מבטאים באופן מלא את כל הרצונות העיצוביים של אלה שהזמינו את המעקה.

יוקרתיות

יתרון משמעותי אחר של המעקות, מבחינה אסתטית, נוגע לתחושה היוקרתית שהם משדרים. מעקה נירוסטה גורם למבנה כולו להיות לא רק נעים לעין מבחינה אסתטית, אלא גם להיות בעל רמות שונות של פאר. העובדה שגם במצב הדברים האלה, ניתן למצוא כיום מעקות נירוסטה במחירים שווים לכל נפש, מקלה עוד יותר עבור הלקוחות, שיכולים לקבל את המראה היוקרתי לו הם מצפים עם מינימום השקעה.

בגדר חובה: התקנה מקצועית

למרות היתרונות הטבעיים של הנירוסטה, כאשר מפקידים את עבודת תכנון והתקנת המעקה בידי חברה לא מקצועית, חלק מאותן מעלות עלולות להתבטל. חשוב לוודא שהמעקה מיוצר על פי התקן, למשל בכל הנוגע לגובה שלו, למרחקים שבין הקורות וכיוצא בזה, וכן שההרכבה עצמה נעשית ללא דופי ומבלי "לעגל פינות". בתחום הבית, כמו בתחום הבית, אין מקום לעבודה שאינה מקצועית בכל מאת האחוזים.

זו הסיבה בגינה חשוב לבדוק היטב את המוניטין של החברה שמספקת את השירות לפני הבחירה בה, למשל מבחינת התרשמות לקוחות קודמים ממנה, סל השירותים שהיא מספקת, קהל היעד (למשל, לקוחות פרטיים מול לקוחות מוסדיים) וכיוצא בזה. חשוב לתאם עם אנשיה מראש את כלל היבטי העבודה, לרבות חומרי הגלם הספציפיים (ניתן לשלב את הנירוסטה עם חומרי גלם אחרים, דוגמת זכוכית), לוח הזמנים של המלאכה, משך העבודה, המחיר ועוד.

מתכת הצפון מציעה מעקות נירוסטה באיכות הגבוהה ביותר. כדי להזמין לחץ כאן-

הזמן מעקות נירוסטה ממתכת הצפון