כל פתרונות הנירוסטה
במקום אחד

מגוון פתרונות לכל צורך

עבודות מיוחדות

אנדרטאות מנירוסטה, צנרת אוויר מנירוסטה, כלובי נירוסטה, מדרגות לבריכות שחייה, מכלים, מוצרים למעבדות, ועוד מגוון עבודות מיוחדות כולל תוכניות שאנו יוצרים עבור הלקוח לאחר אישורו.

מטבחי נירוסטה

בתחום המטבחים אנו מייצרים בין היתר משטחי נירוסטה, שולחנות עם כיורים, ארונות נירוסטה, מדפים לכלים, מנדפים ותעלות ניקוז. אנו מלווים את הלקוח לכל אורך התהליך, החל מהתכנון המקדים ועד ההתקנה.

משקופים

כל סוגי המשקופים מנירוסטה וכן משקופים מגולוונים, לרבות משקופים מסוג HDPL, משקופי נירוסטה גומי בלימה, משקופים היקפיים משקופים עם גומי אקוסטי, ועוד. המוצרים מיועדים לחברות בניה, לבית חולים, בתי מלון, לצרכנים פרטיים ועוד.

שולחנות נירוסטה

חברתנו מייצרת שולחנות נירוסטה בסוגים, גדלים וצורות שונות, לרבות כל סוגי הכיורים. כל זאת בהתאם לתוכניות שמביא הלקוח, תוך שאנו מוודאים את התאמת המידות.

עגלות נירוסטה

אנו אמונים על ייצור עגלות נירוסטה המיועדות למסעדות, למטבחים ולבתי חולים. חברתנו מייצרת קשת רחבה של עגלות בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח.

מעקות נירוסטה

ניתן להזמין אצלנו מעקות נירוסטה מסוגים שונים, לרבות מעקות משולבי זכוכית, מעקות משולבי כבלים, מעקות משולבי מוטות, וכן מעקות נירוסטה המשולבים עם מאחזים לנכים.

סגירת תפריט
WhatsApp chat