אתם שואלים אנחנו עונים

אתם פונים אלינו ושולחים את התוכניות. לאחר מכן אנו מספקים הזמנת מחיר ובמידה שתאשרו נוציא הזמנה ונתחיל לטפל – החל בלקיחת מידות בשטח ועד לייצור וההתקנה.

קודם כל, בגלל טיב המוצרים שאנו מייצרים בשיטות חדשניות ועם ציוד מתקדם. שנית, בגלל מהירות התגובה והביצוע עם עמידה בלוחות הזמנים. שלישית, בגלל הניסיון הרב שלנו מול קשת רחבה של לקוחות. ורביעית, בגלל מערך האיכות הקפדני שמבטיח התאמה מדויקת לדרישות הלקוח.

בהחלט. לאורך השנים סיפקנו פתרונות מצוינים גם להזמנות מורכבות של בתי חולים, אתרי בניה, חברות תרופות, קופות חולים, מוסדות חינוך, בתי מלון, מעצבי פנים, רשתות שיווק ועוד. כל זאת בעזרת צוות מקצועי של כ- 25 עובדים ובהם גם מהנדסי מכונות.

חברתנו מתמחה בייצור והתקנת עבודות מתכת לפי הזמנה, בדגש על עבודות נירוסטה, וכן עבודות ממתכות נוספות. בין היתר אנו אמונים על ייצור משקופים, ציוד ורהיטים, מוצרי בטיחות, מטבחים, עגלות, שולחנות, מעקות, עבודות מיוחדות ועוד מגוון מוצרים.

המפעל של מתכת הצפון נמצא בנצרת עלית. מי שרוצה לקבל עוד מידע על המפעל ועל שיטות הייצור, או לקבוע איתנו פגישת עבודה, יכול לפנות אלינו בטלפון 04-6577510.

סגירת תפריט
WhatsApp chat